Menu Close

PAMOKA – PRAKTINIS UŽSIĖMIMAS „BŪK SAUGUS GATVĖJE“

Prienų l/d „Pasaka“ vyko pamokėlė apie saugumą gatvėje. Visuomenės sveikatos specialistė pasakojo vaikams kaip svarbu mokėti ir žinoti saugaus eismo taisykles, kad nenutiktų nelaimė. Praktiškai mokinomės saugiai pereiti pėsčiųjų perėją. Atsistoti prie važiuojamosios kelio dalies pasižiūrėti į  kairę į dešinę ir vėl į kairę, pasiklausyti ar nevažiuoja mašinos ir jei mašinos sustojo eiti per perėją. Per pėsčiųjų perėją eiti tiesiai, ne įstrižai, neperžengti jos ribų, be reikalo nereikia joje delsti ar stoviniuoti. Vaikai taip pat sužinojo kaip saugiai eiti tamsiu paros metu, kaip saugiai važinėti su dviračiu, paspirtukais, riedučiais, kad privalu dėvėti šalmą ir apsaugas. Vaikai atliko užduotis ir gavo po atšvaitą ir knygutę „vaiko saugumas automobilyje – tėvų atsakomybė“, kurioje buvo užduotėlių vaikams ir informacijos tėvams

Prienų l/d “Gintarėlis“ „Kačiukų“ , „Žiogelių“ „Boružiukų“, „Meškučių“, „Pasakorių“  grupėse vyko pamoka – praktinis užsiėmimas „būk saugus gatvėje“. Klabėjome su vaikais,  kad vis dažniau būname lauke, einame pasivaikščioti, todėl būnant eismo dalyviais pėsčiaisiais reikia būti atsargiems ir žinoti saugaus eismo taisykles. Mokinomės kaip taisyklingai pereiti gatvę per perėją, per reguliuojamą šviesoforą. Kai perėjos nėra, gatvę pereinama ne įstrižai, o stačiu kampu. Taip pat mokėmės pėsčiųjų tako ir dviračio tako ženklus, kur galima saugiai važiuoti su dviračiu ir kad važiuojant dviračiu reikia dėvėti apsaugas ir šalmą.

Vaikai atliko užduotis spalvino pėsčiųjų tako kelio ženklą, ir kitus ženklus atsakinėjo į užduodamus klausimus, už gražų darbelį gavo dovanėlę  atšvaitą, kad būtų saugūs tamsiu paros metu.

Skip to content