Naujosios Ūtos pagrindinė mokykla

2019 M. AKCIJA TARPTAUTINEI LAIMĖS DIENAI PAMINĖTI

    Kovo 20 d. Jungtinių Tautų organizacijos iniciatyva pasaulyje minima Laimės diena. Šia švente pabrėžiamas visų planetos gyventojų bendras kelias laimės link. Anot šventės sumanytojų, ji skirta parodyti, jog laimė yra vienas didžiausių žmonijos tikslų, kurio siekia kiekvienas.

Ši šventė neaplenkė ir Prienų r. Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos mokinių bei mokytojų. Stabtelėję, pertraukos metu, iš ,,laimės pintinėlės“ traukėme ir skaitėme citatas apie laimę. Kai kuriems mokiniams pasisekė ištraukti ir laimingųjų juostelių, kurių dėka laimėjo įvairių prizų. Kartais reikia tiek ne daug, kad vaiko lūpose išvystume šypseną.

Visuomenės sveikatos specialistės, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

Vaida Lazauskienė

2019 M. PASKAITA – PRAKTINIAI UŽSIĖMIMAI ,,BŪK SAUGUS ŽIEMĄ“  

      Žiema – gražus ir smagus metų laikas, ypač mūsų mažiausiems. Tačiau nevertėtų pamiršti, kad žiemą lauke tyko labai daug pavojų. Siekiant sumažinti nelaimingų atsitikimų tikimybę, sausio 16 d., Prienų r. Naujosios Ūtos pagrindinėje mokykloje vyko paskaita – praktiniai užsiėmimai ,,Būk saugus žiemą’’, kuri buvo skirta priežmokyklinėje ugdymo grupėje besimokantiems mokiniams. Visuomenės sveikatos  specialistė pasakojo mokiniams, kaip reikėtų saugiai džiaugtis žiemos teikiamais malonumais, kiekvienam mokiniui buvo išdalintos užduotėles ,,Žiemos pavojai’’, kurios puikiai iliustravo dažniausiai tykančius pavojus žiemos metu. Vėliau buvo rodomas mokomasis filmukas.

Visuomenės sveikatos specialistė

Vesta Stankevičienė

 2019 M. PASKAITĖLĖ – PRAKTINIAI UŽSIĖMIMAI ,,JUDU – SVEIKAS ESU“

    Š. m. sausio 9 d. Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniams vyko mokomoji paskaitėlė-praktiniai užsiėmimai ,,Judu – sveikas esu“. Užsiėmimo metu sveikatos specialistė supažindino vaikučius su fizinio aktyvumo nauda, aptarė, kokios gali būti fizinio aktyvumo veiklos. Taip pat pildėme užduočių knygeles ,,Fizinis aktyvumas“, atlikome mankštą.

Visuomenės sveikatos specialistė

Vesta Stankevičienė

   2018 M. PASKAITA – PRAKTINIAI UŽSIĖMIMAI ,,KAIP NESIRGTI, O SUSIRGUS

GREIČIAU PASVEIKTI“

     Gruodžio 13 d. Naujosios Ūtos pagrindinėje mokykloje vyko paskaita – praktiniai užsiėmimai ,,Kaip nesirgti, o susirgus greičiau pasveikti“. Užsiėmimo metu visuomenės sveikatos specialistė pasakojo, kokie yra pagrindiniai apsisaugojimo būdai nuo gripo ir peršalimo ligų, taip pat patarė, ką daryti, kad susirgus greičiau pasveiktume. Vaikučiai susipažino su įvairiomis gydomosiosmis žolelėmis, ragavo arbatėlių.

 

Visuomenės sveikatos specialistė

Vesta Stankevičienė

2018 M. PASAULINĖS AIDS DIENOS  ,,PROTMŪŠIS“

    Gruodžio 6 d. Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos 5-6 klasių mokiniams vyko Pasaulinės AIDS dienos ,,Protmūšis“. Užsiėmimo metu mokiniai buvo suskirstyti į dvi komandas ir atsakinėdami į pateiktus klausimus varžėsi tarpusavyje, taip galėjo dar labiau pagilinti savo žinias AIDS/ŽIV tema.

Visuomenės sveikatos specialistė

Vesta Stakevičienė

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close