2019 m. liepos mėnesio sergamumo užkrečiamosiomis ligomis apžvalga Prienų rajone

Per 2019 m. liepos mėnesį Prienų rajono savivaldybėje buvo užregistruota 32 infekcinės ligos  (25 proc. mažiau nei praėjusį mėnesį ), iš jų:

  • 9 susirgimai žarnyno užkrečiamosioms ligomis;
  • 12 susirgimas vėjaraupiais (43proc. mažiau nei birželio mėn.), iš jų 4 atvejai suaugusiųjų tarpe;
  • 1 skarlatinos atvejis (birželio mėn. – 7 susirgimai);
  • 7 Laimo ligos atvejai, 2,3 karto daugiau nei praėjusį mėn. Kaip galimą infekuotos erkės įsiurbimo vietovę ligoniai nurodė savo namų aplinką bei Žvėrinčiaus ir Degsnės miškus;
  • 1 įvežtinis tymų atvejis;
  • 2 enterobiozės atvejai.

Vilija Matulevičienė
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Kauno departamento Prienų skyriaus visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė                                              

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close