Vyko susitikimas su Prienų rajono neįgaliųjų draugijos nariais

Birželio 15 d. Ašmintos daugiafunkciame centre vyko protų mūšis „Valgyk sveikai – gyvenk ilgai“, kurio tikslas – suteikti draugijos nariams žinių apie sveiką mitybą. Protų mūšyje dalyvavo 8 komandos: „Ašmintos seniūnija“, „Balbieriškio seniūnija“, „Pakuonio seniūnija“, „Stakliškių seniūnija“, „Veiverių seniūnija“, „Naujosios Ūtos seniūnija“, „Šilavoto seniūnija“ ir „Prienų m. seniūnija“. Trečiąją protų mūšio vietą laimėjo „Šilavoto seniūnija“, antrąją – „Balbieriškio seniūnija“, o nugalėtojais tapo „Pakuonio seniūnija“. Visiems protų mūšio dalyviams buvo įteiktos Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atminimo dovanėlės.

Po renginio Visuomenės sveikatos biuro specialistės draugijos nariams įvertino kūno masės indeksą, riebalų ir skeleto raumenų procentinę dalį bei visceralinių (vidinių) riebalų lygį, matavo arterinį kraujo spaudimą, teikė konsultacijas sveikos gyvensenos klausimais.

    

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close