Vyko paskaita-diskusija „Natūralus maitinimas“

2018 m. gegužės 10 dieną Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su natūralaus maitinimo konsultante ir specialiste Natalja Bartkevičiene organizavo paskaitą-diskusiją „Natūralus maitinimas“. Natalja Bartkevičienė – natūralaus maitinimo konsultantė ir specialistė, turinti Socialinių mokslų bakalauro laipsnį ir daugiau nei 10 metų darbo patirtį, skaitant paskaitas besilaukiančioms mamytėms. Lektorės profesionalumas daug kartų įvertintas gydytojų, ginekologų, akušerių, jos kolegų bei pačių besilaukiančių mamų. Paskaitos tikslas – supažindinti esamus ir būsimus tėvelius su natūralaus maitinimo įgūdžiais ir žindymo privalumais. Paskaitoje dalyvavo 15 būsimų mamyčių.

Žindymas vis dar apgaubtas mitais ir stereotipais. Kai kurioms moterims žindyti nuo pat pradžių pavyksta lengvai, kitoms prireikia šiek tiek daugiau laiko. Dažnai žindymo problemos kyla iš nežinojimo, neįsigilinus ir nesupratus mamos bei vaiko poreikių; trūksta informacijos apie pagalbines priemones problemoms spręsti.

Paskaitos metu lektorė Natalja Bartkevičienė kalbėjo, kaip tinkamai pasiruošti naujagimio atėjimui, būsimas mamytes supažindino su kūdikio žindymo taisyklėmis, krūtų ir spenelių priežiūra, atsakė į dažniausiai kylančius klausimus, aptarė galimus ir tinkamiausius sprendimo būdus įvairiose situacijose. Natūralaus maitinimo specialistė suteikė pagrindinių žinių ir atsakė į dažniausiai kylančius klausimus apie žindymą. Paskaita buvo labai informatyvi ir naudinga.

Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dėkoja lektorei Nataljai Bartkevičienei už išsamią paskaitą ir nuoširdų ilgametį bendradarbiavimą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close