Seminaras „Suaugusiųjų imunoprofilaktikos aspektai“

Seminaras

 „Suaugusiųjų imunoprofilaktikos aspektai“

2017 m. lapkričio 8 d.

Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

(adresas Revuonos g. 4, Prienai)

Seminaras skirtas asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistams.

 

PROGRAMA

13.00-13.30 Dalyvių registracija, kava/arbata  

13.30-13.40 Seminaro atidarymas (Prienų rajono savivaldybės gydytojas Virginijus Slauta) 

13.40-14.10 Prienų rajono gyventojų sveikatos būklė ir jos kitimo dinamika (Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė – Justina Dobilienė)

14.10-14.40 Gripo skiepai ir rizikos grupės (Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie SAM Kauno departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriausvedėja Orina Ivanauskienė)

          14.40-15.10 Pneumokokinė infekcija – dažna, pavojinga, bet išvengiama (Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie SAM Kauno departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė – Neringa Martišienė)

15.10-15.40 Suaugusiųjų skiepijimo stabligės ir tymų vakcinomis galimybės Kauno apskrityje (Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie SAM Kauno departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė – Rima Gabrielaitė) 

15.40-16.00 Seminaro apibendrinimas. Diskusijos

Registracija el. p. prienai.vs.biuras@gmail.com, arba tel. (8 319) 54 427.

Organizatorius Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Partneriai: Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos, Prienų rajono savivaldybė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close