SAM teikia rekomendacijas dėl rugsėjo 1-osios šventės organizavimo

Sveikatos apsaugos ministerija parengė rekomendacijas dėl rugsėjo 1-osios, mokslo metų pradžios šventės organizavimo. Siūloma teikti prioritetą šventės organizavimui lauke, tarp šventės dalyvių laikytis ne mažesnio nei 1 metro atstumo, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Šventės metu turėtų būti maksimaliai ribojamas skirtingų klasių (grupių) vaikų kontaktas, turi būti laikomasi klasių (grupių) izoliavimo principo.

Renginyje neturėtų dalyvauti asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių. Jie turėtų likti namuose.

Šventės dalyviams turėtų būti pateikiama ir prie įėjimo į švietimo įstaigą turėtų būti paskelbta informacija apie nustatytus reikalavimus dėvėti kaukes, draudimas į švietimo įstaigą atvykti asmenims, kuriems pasireiškia karščiavimas, ar kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymių.

Išsamiau su rekomendacijomis galite susipažinti čia.

SAM Spaudos tarnyba

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close