Pasitarimas ,,Vaikų maitinimo organizavimo naujovės ugdymo įstaigose“

Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bendradarbiaudamas su Prienų r. valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba š. m. rugsėjo 21 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre organizavo pasitarimą „Vaikų maitinimo organizavimo naujovės ugdymo įstaigose“. Pasitarime dalyvavo Prienų r. savivaldybės ikimokyklinių ir bendrojo ugdymo įstaigų vadovai. Pasitarimo tikslas – supažindinti su vaikų maitinimo organizavimo tvarkos, ugdymo įstaigose, pasikeitimais.

Prienų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausioji specialistė – maisto produktų inspektorė Aušra Valaikienė visą pasikeitusią tvarką pristatė savo pranešime. Visuomenės sveikatos biuro specialistė supažindino su mokyklose dirbančių visuomenės sveikatos priežiūros specialistų funkcijomis. Diskusijos metu buvo aptariami iškilę klausimai.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close