Moksleivių konkursas „Drauge nugalėsime bakterijų atsparumą antibiotikams!“

Lapkričio 13 d. įvyko Prienų rajono 10-11 ar II-III gimnazinių klasių moksleivių konkursas „Drauge nugalėsime bakterijų atsparumą antibiotikams!“, kuris skirtas Europos supratimo apie antibiotikus dienai paminėti. Konkursas yra viena iš moksleivių saviraiškos ir sąmoningumo ugdymo formų, kurianti vertybinę sveikatos sampratą, skatinanti domėtis sveikatos saugojimo ir stiprinimo galimybėmis. Šio konkurso tikslas  – teikti mokiniams informaciją apie antimikrobinį atsparumą, racionalų jų vartojimą ir skyrimą, savigydos aspektus, kitas infekcijų kontrolės priemones, kurios padeda keisti asmens požiūrį. Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro sudaryta komisija, išrinko nugalėtoją, atsižvelgdama į šiuos vertinimo kriterijus: temos atitikimas ir atskleidimas; meninis ir techninis sprendimas; idėjos originalumas; pristatymo kūrybiškumas; taisyklingos kalbos vartojimas; estetinis apipavidalinimas, pateiktos informacijos tikslumas, įtaigumas. Konkurse dalyvavo Skriaudžių pagrindinės mokyklos mokinės Rugilė  Aukštuolytė ir Neda Jeseliūnaitė, joms pasiruošti padėjo direktoriaus pavaduoja ugdymui Aidutė Jurešienė, bei Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos mokinė Gerda Meškinytė, kurią ruošė mokytoja Ona-Zofija Jasaitienė bei visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos priežiūrą mokykloje Erika Bašinskaitė – Zubrienė. Į baigiamąją regioninę konferenciją, kuri vyks Lietuvos sveikatos mokslų universitete Medicinos akademijos Visuomenės sveikatos fakultete lapkričio 27 d., išrinktos Skriaudžių pagrindinės mokyklos mokinės – Rugilė ir Neda. Dėkojame visiems dalyvavusiems konkurse ir linkime sėkmės ateityje!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close