KONKURSAS – RIDENK SENĮ BESMEGENĮ

Konkursas – ridenk senį besmegenį!

Užklupus netikėtai žiemai ir nustebinus didelėmis sniego pusnimis, Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras skelbia konkursą ,,Ridenk senį besmegenį“. Šio konkurso tikslas linksmai praleisti laiką gryname ore, pasidžiaugti žiema su šeima, užsiimti fiziniu aktyvumu ir linksmai praleisti laiką. Norint dalyvauti šiame konkurse tau reikės:

  • Nulipdyti sniego senį, ar bet kokią kitą figūrą, pasitelkus savo fantaziją ir kūrybingumą;
  • Nusifotografuoti kartu su savo meno kūriniu;
  • Nuotraukas siųsti iki sausio 20 dienos 15:00 val., el. paštu vs.biuras@gmail.com. Nurodyti savo vardą, pavardę, amžių ir lankomos ugdymo įstaigos pavadinimą;
  • Gražiausi ir išradingiausi sniego kūriniai, bus apdovanoti biuro įsteigtais prizais;
  • Konkursas sudarytas iš 4 skirtingų amžiaus grupių: iki 6 metų, nuo 7 iki 10 metų, nuo 11 iki 14 metų, nuo 15 iki 18 metų. Kiekvienoje amžiaus grupėje išrinksime netgi po 3 nugalėtojus.

Šiame konkurse nugalėtojų bus ne vienas, o nugalėtojai bus apdovanoti prizais, tad stengtis yra dėl ko! 🙂 

Gražiausių kūrinių nuotraukos bus publikuojamos Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro facebook socialiniame tinkle ir internetiniame puslapyje, laikraščio ,,Gyvenimas“ priede ,,Gyvenimas – šeimai apie sveikatą“.

SVARBU – konkurse dalyvauti gali tik Prienų rajono gyventojai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close