Beržyno parko tvenkinio ir Jiezno vandens kokybė reikalavimus atitinka

Visuomenės sveikatos biuras kartu su Nacionaline visuomenės sveikatos laboratorija maudymosi sezono metu stebi Beržyno parko tvenkinio ir nuo liepos 1 d. pradėta stebėti Jiezno ežero, naudojamo visuomenės poreikiams, vandens kokybė. 2020 m. liepos 1 d.  duomenimis gauti vandens mikrobiologinių tyrimų rezultatai parodė, kad abiejų vandens telkinių kokybė atitinka higienos normos reikalavimus, keliamus maudyklų vandens kokybei, ir nekelia grėsmės žmonių sveikatai – žarninių enterokokų ir žarninių lazdelių (Escherichia coli) skaičiai leidžiamų normų neviršija. Smėlyje kirminų kiaušinėlių ir lervų pagal reikalavimus neturi būti ir atliekant tyrimą nebuvo rasta. Nuolaužų, plūduriuojančių medžiagų, dervų likučių, stiklo, plastiko, gumos  taip pat nerasta. Linkime saugaus poilsio prie vandens telkinių!

 

 

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close