Beržyno parko tvenkinio ir Jiezno ežero vandens kokybė gera

Visuomenės sveikatos biuras kartu su Nacionaline visuomenės sveikatos laboratorija maudymosi sezono metu stebi Beržyno parko tvenkinio ir Jiezno ežero, naudojamo visuomenės poreikiams, vandens kokybę. 2020 m. liepos 30 d. buvo paimti vandens mėginiai iš abiejų vandens telkinių – rezultatai atitiko higienos normų reikalavimus.

Beržyno parko tvenkinio vandens mikrobiologiniai parametrai: žarninių enterekokų – 28 KSV/100 ml (norma – 100 KSV/100 ml), o žarninių lazdelių (Escherichia coli) – 210 KSV/100 ml (norma – 1000 KSV/100 ml).

Jiezno ežero vandens mikrobiologiniai parametrai: žarninių enterekokų – 21 KSV/100 ml (norma – 100 KSV/100 ml), o žarninių lazdelių (Escherichia coli) – 41 KSV/100 ml (norma – 1000 KSV/100 ml).

Nuolaužų, plūduriuojančių medžiagų, dervų likučių, stiklo, plastiko, gumos  nerasta nei viename iš tirtų vandens telkinių. Saugiai ilsėkimės prie vandens telkinių!

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close