2020 m. birželio mėnesio sergamumo užkrečiamosiomis ligomis apžvalga Prienų rajone

            Per 2020 m. birželio mėnesį Prienų rajono savivaldybėje buvo užregistruota 12 susirgimų (du kartus daugiau nei praėjusį mėn.), iš jų:

  1. 2 susirgimai žarnyno infekcijomis;
  2. 7 susirgimai (du kartus daugiau nei praėjusį mėn.),  Laimo liga. Kaip galimą užsikrėtimo vietą ligoniai nurodė gyvenamąją aplinką (4 asmenys), 2 asmenys – Šakių rajoną bei Pietų Vokietiją, vienas ligonis užsikrėtimo vietos nurodyti negalėjo;
  3. 2 susirgimai erkiniu encefalitu (praėjusį mėnesį – 1). Abu ligoniai nuo erkinio encefalito neskiepyti. Kaip galimą užsikrėtimo vietą nurodė miškus (Stakliškių sen. Užuguosčio apylinkės, Kazlų Rūda);
  4. 1 susirgimas virusiniu nepatikslintu hepatitu.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close