2018 m. spalio mėnesio sergamumo užkrečiamosiomis ligomis apžvalga Prienų rajone

          Per 2018 m. spalio mėnesį Prienų rajono savivaldybėje buvo užregistruota 850 infekcinės ligos (23 proc. daugiau nei praėjusį mėnesį), iš jų 831 ūmi viršutinių kvėpavimo takų infekcija, 2 susirgimai gripu, bei 17 kitų užkrečiamųjų ligų atvejų, iš jų:

  • 11 susirgimų žarnyno užkrečiamosioms ligomis (2 kartus daugiau nei praėjusį mėnesį);
  • 2 Laimo ligos atvejai (2 kartus mažiau nei praėjusį mėnesį). Galima užsikrėtimo vieta – ligonių gyvenamoji aplinka (gyvena prie miškų);
  • 1 erkinio encefalito atvejis (ligonis neskiepytas, gyvena prie Prienų šilo)
  • 2 skarlatinos atvejai;
  • 1 pedikuliozės atvejis.

 

Vilija Matulevičienė
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Kauno departamento Prienų skyriaus visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close