SU KOKIOMIS PROBLEMOMIS SUSIDURIA BENDRUOMENĖS?

Kaimynystėje įsikūrė triukšmingas ūkio subjektas, o gal būt iš jo sklinda kvapai ? Ūkinė veikla vykdoma be sanitarinės apsaugos zonos, nors tai veiklai ji turėtų būti nustatyta?  Elektromagnetinis laukas nuo mobiliojo ryšio antenų įrengtų arti gyvenamųjų ar visuomeninės paskirties pastatų kenkia Jūsų sveikatai? O gal tiesiog trūksta informacijos, kaip išvengti užkrečiamųjų ligų? Mums labai svarbu žinoti, su kokiomis problemomis susiduria Jūsų bendruomenė?

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Kauno departamento specialistai siekdami išsiaiškinti visuomenės sveikatos srities problemas ir lūkesčius, Kauno apskrities seniūnijoms ir teritorinėms bendruomenėms išdalino apklausos anketas.

Siekiant glaudaus bendradarbiavimo, bendruomenės aktyviai kviečiamos atsakyti į  anketoje pateiktus klausimus bei pateikti aktualias temas, kad galima būtų bendromis jėgomis ieškoti naujų ir efektyvių būdų pakeisti nepalankią situaciją. O gal tiesiog pageidaujate nurodyti aktualiją, kurios tema bendruomenė norėtų daugiau informacijos? Atsižvelgiant į bendruomenių išsakytus lūkesčius, individuliai susisieksime su visų susitikti pageidavusių bendruomenių atstovais ir įvertinę situaciją, inicijuosime susitikimus ar imsimės kitų veiksmų. Juk kiekviena bendruomenė gali turėti savitų ypatumų ar problemų, bet ne visada žino, kaip tas problemas išspręsti.

Kontaktai žiniasklaidai

Kristina Mikalauskienė

Tel.: (8 37) 33 16 84, 8 676 53401

El. p. kristina.mikalauskiene@nvsc.lt

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close