Vyko trečioji sveikatingumo stovykla

Rugsėjo 8-9 d. sodyboje „Guosta“, Stakliškių sen., Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bendradarbiaudamas su Prienų rajono savivaldybe organizavo trečiąją sveikatingumo stovyklą, kurioje dalyvavo Prienų rajono gyventojai. Stovyklos metu vyko teoriniai ir praktiniai: fizinio aktyvumo, dailės terapijos, streso valdymo, sveiko maisto gaminimo ir kt. užsiėmimai. Sveikatingumo stovyklos lektoriai: Milda Vaznevičienė, Marius Zaveckas, Ieva Dainelytė ir sporto treneris – Olegas Batutis. Profesionalūs lektoriai stovyklos dalyvius kasdien įtraukdavo į vis skirtingesnes ir įdomesnes veiklas ir užduotis, kurios sustiprino stovyklautojų sveikatos žinias ir įgūdžius. Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Stovykla finansuojama Europos Sąjungos socialinio fondo lėšomis įgyvendinant projektą „Prienų rajono gyventojų sveikatos stiprinimas“.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close