Vyko sveikatingumo stovykla Ukmergėje

Rugsėjo 4-6 d. Ukmergėje vyko trijų dienų sveikatingumo stovykla, kurią organizavo Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Sveikatos stovyklos – viena iš sveikatinimo priemonių, padedanti žmonėms pakeisti požiūrį į gyvenseną, rinktis sveikesnį gyvenimo būdą, rūpintis savo bei artimųjų sveikata.

Pagrindinė lektorė sveikatingumo stovykloje buvo holistinės sveikatos sampratą propaguojanti gyd. onkologė Edita Juodžbalienė. Sveikatingumo stovykloje gydytoja Edita dėstė naujausias ir nepabostančias žinias apie mūsų kūną, organizme vykstančius procesus, užklumpančias ligas, jų priežastis, motyvaciją į sveikimą – gyjimą bei suteikė labai daug žinių apie gyvensenos keitimą savo sveikatos ir ilgaamžiškumo labui.

Kiekvieną dieną Virginija Petkevičienė – fizinio aktyvumo sveikatinimo specialistė, profesionali trenerė, vedė skirtingas mankštas, funkcines treniruotes, rodė kaip teisingai atlikti krūvio ir tempimo pratimus, taip pat sveikatingumo stovykloje paskaitas skaitė gydytoja oftalmologė – sveikatos psichologė Ramutė Vaičaitienė, visiems norintiems atliko iridoskopinį ištyrimą, suteikė individualias konsultacijas ir rekomendacijas. Dėkojame visiems sveikatingumo stovyklos lektoriams ir dalyviams!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close