Vyko pažintinis žygis po Balbieriškio seniūniją

Saulėtą liepos 3-ios rytą Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pakvietė visus į pažintinį 8 km žygį po Balbieriškio seniūniją. Žygyje dalyvavo 46 dalyviai. Žygio metu Balbieriškio miestelio Tolerancijos centro įkūrėjas ir vadovas Vitas Rymantas Sidaravičius  supažindino su Balbieriškio apylinkėmis ir miestelio istorija. Žygį pradėjome Degsnės maumedyne, kur auga aukščiausias Lietuvos medis – maumedis, kuris yra net 46 m aukščio. Vėliau visi pajudėjome į Balbieriškio atodangą. Po to žygiavome po Balbieriškio miestelį, kuriame aplankėme Švč. Mergelės Marijos Rožančinės bažnyčią, dvaro parką bei kultūros ir laisvalaikio centrą. Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre žygeivius su dainomis pasitiko folkloro ansamblis „Dūmė“, o vėliau dainavo duetas Neringa ir Artūras. Čia pat V. R. Sidaravičius aprodė tolerancijos centrą, kuriame daug nuotraukų apie Balbieriškio miestelio istoriją. Pavalgę ir truputį pailsėję žygio dalyviai keliavo į Norkūnų piliakalnį, prie kurio visiems žygio dalyviams buvo išdalintos atminimo dovanėlės nuo Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro.

Dėkojame visiems žygio dalyviams, taip pat dėkojame Vitui Rymantui Sidaravičiui, Sigitai Ražanskienei, Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centrui, bei Brigitai Šabasevičiūtei.  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close