Vyko paskaita „Menopauzė – naujas gyvenimo etapas“

Birželio 19 d. Prienų aklųjų ir silpnaregių sąjungos Prienų skyriuje visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė A. Gataveckienė skaitė paskaitą „Menopauzė – naujas gyvenimo etapas“. Paskaitos metu buvo kalbama, kad menopauzės periodu, svarbu sveikas gyvenimo būdas – subalansuota pagal organizmo poreikius mityba, fizinė veikla, buvimas gryname ore ir pozityvus nusiteikimas. Menopauzę svarbu priimti tai kaip naują, brandesnį ir ramesnį gyvenimo periodą. Šiuo gyvenimo tarpsniu reikia nuolat stiprinti kaulus, pakankamai su mityba gauti vitamino D, mineralų – kalcio, magnio, cinko. Dažnas menopauzės palydovas – nuotaikų kaita, irzlumas, šie pojūčiai atsiranda dėl hormonų pokyčių. Žinant, kad šie simptomai trumpalaikiai, klausytojoms buvo patariama, šiek tiek sumažinti gyvenimo tempą – surasti galimybę bent trumpoms atostogoms, užsiimti mėgstama veikla.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close