Vyko nuotolinis pranešimas dėl vakcinacijos

Kovo 3 dieną Prienų visuomenės sveikatos biuras organizavo nuotolinį pranešimą Prienų rajono pedagogams dėl vakcinacijos, pranešimą skaitė užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Orina Ivanauskienė.

Nuotolinio pranešimo metu, pedagogai buvo supažindinti su esama COVI-19 situacija Lietuvoje, ypatingai Kauno apskrityje. Taip pat dalyviai buvo supažindinti su visomis vakcinomis atskirai, jų veikimo principus ir visas aktualijas. Pranešimo gale dalyviai turėjo labai daug įvairių klausimų, į juos visus mielai atsakė Orina Ivanauskienė. 

Dalyviai pranešimo nauda džiaugėsi ir teigė jog tokio tipo pranešimas buvo naudingas. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close