VYKO KONKURSAS PRIENŲ RAJ. IŠLAUŽO MOKYKLOJE „SVEIKO MAISTO LĖKŠTĖ“

Mokinių rudens atostogų metu Prienų rajono Išlaužo pagrindinės mokyklos visuomenės sveikatos specialistė organizavo nuotraukų konkursą „Sveiko maisto lėkštė“.

Sveika mityba – vienas pagrindinių visaverčio gyvenimo veiksnių. Dėl nesubalansuotos mitybos kyla įvairūs virškinamojo trakto sutrikimai, o tam tikrų maistinių medžiagų trūkumas organizme gali sukelti įvairias ligas. Norint, kad mityba būtų ne tik sveika, bet ir sveikatinanti, būtina laikytis tinkamos mitybos taisyklių, su kuriomis mokiniai yra supažindinami paskaitose bei praktiniuose užsiėmimuose su visuomenės sveikatos specialiste.

Šio konkurso metu, pradinių klasių mokiniai buvo skatinami išradingai paruošti ne tik sveiką, bet ir originaliai atrodantį patiekalą ir jį įamžinti nuotraukose. Jei manote, kad sveikas maistas negali atrodyti gražiai, labai klystate. Tai įrodė ir patiekalus paruošę bei nuotraukomis pasidalinę Prienų rajono Išlaužo pagrindinės mokyklos mokiniai Daugirdas, Ramūnas, Mėta, Rugilė, Vėjas, Emilija, Auksė ir Austėja.  

Dėkojame už aktyvumą bei norą kitus paskatinti gyventi sveikiau!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close