VYKO KONKURSAS ,,MES MINIME EUROPOS JUDUMO SAVAITĘ“

Prienų r. visuomenės sveikatos biuras rugsėjo 16 – 22 dienomis organizavo konkursą ,,Mes minime Europos judumo savaitę“, kuriame galėjo dalyvauti Prienų miesto ir rajono įmonės / įstaigos. Konkurse dalyvavo Prienų meno mokyklos, Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazijos ir Prienų ligoninės kolektyvai. Džiaugiamės kolektyvų išradingumu, aktyvumu, originalumu, trykštančia gera nuotaika, kuri puikiai perteikta fotografijose.
Norime pasidžiaugti ir pasveikinti Prienų ligoninės kolektyvą, kuris laimėjo I-ąją vietą! Visoms dalyvavusioms įstaigoms nuoširdus AČIŪ. Tikimės, kad šis konkursas paskatins judėti ne tik dieną, savaitę ar dvi, bet ir nuolatos. Judėjimas yra būtinas net ir darbo vietoje, tad taip norisi, kad visų darbdavių ir darbuotojų sąmoningumas tik didėtų. Ne vienas mokslinis tyrimas tvirtina – net ir keletas minučių fizinės veiklos, po įtempto susikaupimo reikalaujančios sesijos, darbo produktyvumą didina net iki kelių kartų. Vadinasi, dirbdami trumpiau, mes galime atlikti daugiau. Judėjimo pertraukėlės darbo metu ne tik įtakoja darbo kokybę, efektyvumą, bet taip pat ir sveikatą bei gerą savijautą. Linkime gerų, sėkmingų darbų ir nepamiršti pajudėti :)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close