Vasaros stovykla „Gerų emocijų savaitė“

2021 m. birželio 14 – 18 d. Jiezno gimnazijoje vyko vaikų socializacijos stovykla „Gerų emocijų savaitė“. Stovykloje dalyvavo 1-4 klasių mokiniai, kuriems tai buvo paskatinimas už gerus mokymosi rezultatus, mokymosi motyvaciją, aktyvų dalyvavimą mokyklos gyvenime.

Pirmąją stovyklos dieną stovyklautojai aptarė veiklos programą, susitarimus, priėmė bendras taisykles, išsileido į kelionę į Žaslių kultūros centrą (Kaišiadorių r.), kur vaikų laukė dvi edukacijos: ,,Karamelinių saldainių gaminimo edukacinė programa“, ,,Žaslių krašto istorijos legendos“ ir labai gražios ir įdomios kultūros centro ekspozicijos.

Antradienį stovyklos dalyviai pradėjo dalyvaudami užsiėmime „Išgirskime tylą“, kurį vedė visuomenės sveikatos specialistė Eglė Orechovienė. Mokiniai sužinojo kokie dažniausiai sutinkami mūsų aplinkoje triukšmo šaltiniai bei būdus kaip juos sumažinti, mokėsi kaip galima tyliai leisti laiką. Po užsiėmimo vyko į  Rumšiškių liaudies buities muziejų, kur jų laukė edukacija ,,Kaimiški jaunimo žaidimai“.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close