Vasaros stovykla ,,Atradimų vasara“

Birželio 22-30 dienomis Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje vyko mokinių socializacijos dienos vasaros stovykla „Atradimų vasara‘21“. Stovyklos programą organizatorės  sudarė taip, kad galėtume padėti mokiniams ugdytis esmines socialines, savęs pažinimo, kultūrines ir kitas kompetencijas. Per įvairias veiklas mokiniai plėtojo ir tobulino tyrinėjimo bei pažinimo kompetencijas, lavino meninius gebėjimus, dalyvavo praktinėse veiklose bei pažintinėse edukacinėse išvykose.

                      Stovyklą atidarėme visuomenės sveikatos specialistės Vaidos Lazauskienės priminimu apie saugaus elgesio karantino metu taisykles. Didelio susidomėjimo sulaukė praktinis pirmosios pagalbos užsiėmimas ,,Išgelbėk draugą!”. Pastaruoju metu, dėl nesaugaus elgesio vandenyje, žūsta vis daugiau ir daugiau žmonių, todėl užsiėmimo metu vaikai buvo mokomi atlikti pradinį gaivinimą. Išmokome veiksmų seką, kaip padėti žmogui, kuris pateko į nelaimę. Naudojant mokomasias priemones, mokiniai praktiškai galėjo pritaikyti išmoktas gaivinimo taisykles.

Paskutiniąją stovyklos dieną užbaigėme viktorina apie burnos higieną. Jos metu vaikai aktyviai atsakinėjo į  klausimus ir buvo apdovanoti praktiškais prizais: dantų šepetėliais, knygelėmis bei smėlio laikrodžiais, kurių pagalba galima stebėti, kiek laiko valomės dantukus.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close