Trijose Prienų r. savivaldybės įstaigose – gyvybes gelbstintys defibriliatoriai

Primename, kad Prienų r. savivaldybėje prieinamose vietose yra įrengti 3 automatiniai išoriniai defibriliatoriai. Šie gyvybes gelbstintys aparatai įrengti:
* Prienų  kultūros ir laisvalaikio centre, Vytauto g. 35, Prienai
* Prienų sporto arenoje, Pramonės g. 20, Prienai
* Veiverių pirminės sveikatos priežiūros centre, Kauno g. 56, Veiveriai

Defibriliatoriai įrengti matomose vietose, tik įėjus į pastatus. Jais galima pasinaudoti ištikus nelaimei: jeigu sustojo širdis arba žmogus smarkiai kraujuoja. Kai sustoja širdis, smegenys negauna deguonies ir ima mirti jau po 4 minučių, todėl greitoji pagalba ne visada spėja pasiekti asmenį. Jam gali padėti kitas žmogus, greičiau atsidūręs šalia.
Naudotis defribiliatoriumi gali bet kuris žmogus, svarbu sekti instrukciją. Kai skubiai reikia medikų, ši priemonė gali būti tikras išsigelbėjimas.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close