Sveikos gyvensenos užsiėmimai Prienų r. PSPC

   Viršsvoris, taip pat pernelyg mažas kūno svoris kelia pavojų sveikatai. Svorio augimą ar kritimą lemia labai daug faktorių, ne tik fizinio aktyvumo stoka ar persivalgymas. Priežastys gali būti įvairios: miego trūkumas ar perteklius, paveldimumas, maistinių medžiagų trūkumas, sutrikę hormonai, medikamentai, stresas, depresija ir kt. Džiugu, kad  vis daugiau žmonių domisi  savo sveikata  ir ieško būdų ją pagerinti.

Prienų r. sav. visuomenės sveikatos biuras įvairiomis akcijomis, paskaitomis, renginiais dar labiau siekia atkreipti gyventojų dėmesį  į savo sveikatą ir teikia sveikatinimo veiklas/konsultacijas. Visuomenės sveikatos specialistės, vykdančios visuomenės sveikatos stiprinimą visą balandžio mėnesį lankėsi Prienų  r. Pirminės  sveikatos priežiūros įstaigose ir teikė mitybos, fizinio aktyvumo konsultacijas bei atliko individualius kūno kompozicijos įvertinimus. Kūno kompozicijos analizatoriai sukurti sveikesniam gyvenimui – parodo įvairius kūno kompozicijos duomenis, kuriais remiantis galima siekti keisti savo gyvenimo būdą. Pradėjus sveikiau gyventi šio kūno kompozicijos analizatoriaus dėka galima stebėti kūno kompozicijos pokyčius ir įvertinti, kokią įtaką daro dieta. Galima sureguliuoti savo fizinio aktyvumo programą stebėdami raumenų kiekį ir Bazinį Metabolinį indeksą. Analizatoriumi galima nustatyti kūno sudėjimo tipą ir stebėti pažangą jį tobulinant. Džiugu, kad apsilankymų metu sulaukėme didelio gyventojų susidomėjimo.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close