Sveikatos stiprinimo programos grafikas

Balbieriškio seniūnijoje organizuojamos Sveikatos stiprinimo programos, skirtos širdies ir kraujagyslių ligų be cukrinio diabeto profilaktikai grafikas

(Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centras, Parko g. 5A)

  1. Sveikatos stiprinimo programos, skirtos širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai pristatymas. Kūno kompozicijos analizės atlikimas, arterinio kraujo spaudimo matavimas. Individualus pokalbis su kiekvienu Sveikatos stiprinimo programos dalyviu. 2020-09-30 10.00 val.
  2. Širdies ir kraujagyslių ligų, cukrinio diabeto rizikos veiksniai ir jų profilaktika, sveikatos rodiklių supratimas. 2020-10-05 15.00 val.
  3. Mitybos reikšmė lėtinių neinfekcinių ligų atsiradimui ir profilaktikai. 2020-10-12 15.00 val.
  4. Sveikatai palankaus maisto gaminimas. 2020-10-14 10.00 val.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close