SVEIKATOS ADVENTO KALENDORIUS

Švenčių laukimas yra vienas gražiausių laikotarpių metuose, tačiau tai taip pat yra vienas įtempčiausių laikotarpių per metus. Žmonės pradeda skubėti ir bėgti, pamiršdami savo sveikatą, gerą savijautą.

Todėl šiais metais jums norime pasiūlyti advento kalendorių, ne ir tai nėra advento kalendorius su šokoladu, šis ,,Sveikatos advento kalendorius“ skirtas sveikai gyvensenai ir gerai savijautai, kurio tikslas skatinti bendruomenę labiau rūpintis savo sveikata, ugdyti gerus įpročius. 

Kiekvieną dieną nuo gruodžio pirmos dienos iki pat Šv. Kūčių atidengsime po vieną dovanos langelį ir kviesime jus laikytis šio 24 dienų advento kalendoriaus iššūkių. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close