Svečiuose lankėsi Prienų aklųjų ir silpnaregių sąjungos narės

Sausio 22 d. Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure lankėsi Prienų aklųjų ir silpnaregių sąjungos Prienų skyriaus narės. Susitikimo metu buvo kalbama apie dabar ypač aktualią temą – peršalimo ligų ir gripo profilaktiką. Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą A. Gataveckienė papasakojo apie peršalimo ir gripo simptomus, šių ligų skirtumus, patarė, kaip nuo jų apsisaugoti. Taip pat narės pasidalijo savo patirtimi, kaip reikėtų stiprinti savo imunitetą norint nesusirgti užkrečiamomis kvėpavimo takų ligomis. Vėliau vyko viktorina „Gripui – NE“, kiekviena narė stengėsi kuo teisingiau atsakyti į pateiktus klausimus bei pagilino savo žinias užkrečiamųjų ligų srityje. Džiaugiamės ilgamečiu ir glaudžiu bendradarbiavimu.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close