Svarbi informacija

Informuojame, kad atsižvelgiant į stebimą COVID-19 plitimą Italijos šiauriniame regione atnaujintas atvejo apibrėžimas įtraukiant Italijos šiaurinį regioną į paveiktų teritorijų sąrašą.

Įtariamas atvejis:

Asmuo su ūmia kvėpavimo takų infekcija (karščiavimas ir bent vienas iš šių simptomų: kosulys, gerklės skausmas, apsunkintas kvėpavimas), kuriam hospitalizacija reikalinga arba nereikalinga

IR

14 d. laikotarpiu ikisimptomų pradžios atitiko bent vieną iš šių epidemiologinių kriterijų:

artimas sąlytis su patvirtintu ar tikėtinu COVID-19 atveju

ARBA

keliavo teritorijose, kur vyksta COVID-19 plitimas visuomenėje Kinijoje (visos provincijos),  Šiaurės Italijos regione (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emiljos-Romanijos regionai)

ARBA

keliavo teritorijose, kur vyksta COVID-19 plitimas visuomenėje – Kinija (visos provincijos), Šiaurės Italijos regionai  (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emiljos-Romanijos regionai)

ARBA

dirbo aplinkoje, kurioje buvo gydomi asmenys sergantys COVID-19

Asmenis keliavusius Šiaurės Italijos regione turi kreiptis į tel. nr. 8 5 2124098 arba el. paštu info@nvsc.lt arba užpildyti formą užpildant formą dėl nedarbingumo, kuri skelbiama http://nvsc.lrv.lt/covid-19 .  Jei asmuo gali ir nedarbingumas nereikalingas, rekomenduojama dirbti nuotoliniu būdu.

 

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Kauno departamento informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close