Strielčiuose vyko protų mūšis

Lapkričio 20 d. Strielčių bibliotekoje vyko užsiėmimas dabar ypač aktualia tema – peršalimo ligų ir gripo profilaktika. Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą A. Gataveckienė papasakojo apie peršalimo ir gripo simptomus, šių ligų skirtumus, patarė, kaip nuo jų apsisaugoti. Taip pat renginio dalyvės pasidalijo savo patirtimi, kaip reikėtų stiprinti savo imunitetą norint nesusirgti užkrečiamomis kvėpavimo takų ligomis.

Vėliau vyko protų mūšis „Peršalimo ligų profilaktika. Antimikrobinis atsparumas“. Buvo sudarytos 2 komandos: „Sveikuolės“ ir „Drąsuolės“. Komandoms buvo pateikiami įvairūs klausimai susiję su užkrečiamomis ligomis ir antibiotikų vartojimu. Komandos stengėsi kuo teisingiau atsakyti į pateiktus klausimus bei pagilino savo sveikatos žinias. Nugalėjo komanda – „Drąsuolės“. Dėkojame visoms dalyvėms ir bibliotekininkei Daivai Mockevičienei už šiltą priėmimą ir glaudų bendradarbiavimą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close