Sporto šventės metu vykdėme akciją „Mes rūpinamės Jūsų sveikata“

Rugsėjo 23 dieną, vykstant sporto šventei, visuomenės sveikatos biuro specialistės vykdė akciją „Mes rūpinamės Jūsų sveikata“. Akcijos metu visi norintys nemokamai pasitikrino savo sveikatą: matavosi arterinį kraujo spaudimą, sužinojo kūno masės indeksą, riebalų ir skeleto raumenų santykį bei visceralinių riebalų procentinę dalį, konsultavosi sveikos gyvensenos klausimais ir pasitikrino sveikatos žinias viktorinoje. Už teisingai atsakytus klausimus dalyviai buvo apdovanoti Prienų r. sav. visuomenės sveikatos biuro įsteigtais suvenyrais.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close