Skiepai – mokslo pasiekimas, kasdien prisidedantis prie žmonių gyvybių išsaugojimo bei sveikatos apsaugos nuo įvairių kenksmingų ar net mirtinų infekcijų

Skiepai nuo COVID-19 – ne išimtis. COVID-19 vakcinos yra išsamiai ištirtos, praėjusios visus klinikinių tyrimų etapus, dėl ko jas galėjo patvirtinti Europos vaistų agentūra (EVA). 👉 Be to, kaip ir kitos vakcinos, taip ir šioji, masinės vakcinacijos metu, yra toliau atidžiai stebima ir analizuojama, kad būtų saugoma kiekvieno sveikata.
Vakcinos nuo koronaviruso išlaiko itin aukštą efektyvumo procentą, prisideda prie daugybės gyvybių išgelbėjimo bei kitų pavojingų COVID-19 ligos padarinių sveikatai sumažinimo.
🌐 Paprasčiausias ir greičiausias registracijos būdas – internetinėje svetainėje koronastop.lt;
☎️ arba tel. nr. 1808.
❓ Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus: koronastop.lrv.lt/lt/duk
👩 🧑Registruotis gali visi Lietuvos gyventojai, sulaukę 16 m.
12–15 m. asmenis skiepijimui registruoti gali tėvai (įtėviai), globėjai arba rūpintojai.
📢 Registracijos metu pasirinkite Jums patogiausią vakcinacijos vietą ir laiką, o pasikeitus planams, juos tiesiog atnaujinkite.
 
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close