Skelbiama aktuali informacija dėl koronaviruso valdymo priemonių

Prienų r. savivaldybėje stabdomas ugdymo procesas

Vadovaudamiesi valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. kovo 12 d. sprendimu Nr. V-337 „Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių“ informuojame, kad nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. stabdomas ugdymo ir vaikų priežiūros procesas bei švietimo veikla visose Prienų r. savivaldybės švietimo įstaigose, dienos ir užimtumo centruose, rekomenduojama pasinaudoti mokinių atostogomis ir pasiruošti taikyti ugdymo procesą nuotoliniu būdu.


Rekomenduojama darbdaviams užtikrinti galimybes tėvams, auginantiems vaikus, dirbti nuotoliniu būdu. Jeigu tokios galimybės nėra, nedarbingumo pažymėjimai išduodami tokia pat tvarka, kaip įtariant kontaktą su infekuotu asmeniu. Tėvams turi būti sudaryta galimybė kreiptis dėl ligos išmokos atgaline data, o sudarius teisines prielaidas gauti dalinio nedarbo išmoką.
Daugiau informacijos  https://lrv.lt/lt/naujienos/visoje-lietuvoje-del-koronaviruso-dviem-savaitems-uzdaromos-svietimo-istaigos

Draudžiamas kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigų lankymas ir šių įstaigų veikla

Vadovaudamiesi valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. kovo 12 d. sprendimu Nr. V-342 „Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių“ informuojame, kad nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. draudžiamas kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigų lankymas ir šių įstaigų veikla, išskyrus asmenų aptarnavimą nuotoliniu būdu. Draudžiama veikla vaikų, žmonių su negalia ir pagyvenusių žmonių dienos ir užimtumo dienos centruose.
Daugiau informacijos  https://lrkm.lrv.lt/lt/naujienos/del-koronaviruso-ribojamas-kulturos-istaigu-darbas

Savivaldybė gyventojus aptarnaus vieno langelio principu

Visos Prienų r. savivaldybės institucijos, įstaigos ir organizacijos turi maksimaliai teikti gyventojams aptarnavimo paslaugas nuotoliniu būdu, vengiant tiesioginio kontakto.
Šiuo tikslu nuo kovo 13 d. keičiasi ir Prienų r. savivaldybės administracijos darbas. Esant būtinybei, į Savivaldybės administraciją atvykę interesantai bus aptarnaujami tik Savivaldybės priimamajame vieno langelio principu. Esant reikalui, atsakingi specialistai bus iškviečiami.
Savivaldybė siūlo interesantams užsakyti paslaugas, komunikuoti su skyrių specialistais nuotoliniu būdu – el. būdu /go.php/lit/Paslaugos
ir telefonu /go.php/lit/Struktura-ir-kontaktai/1


Kita aktuali informacija

Asmenims, parvykusiems iš ypatingos rizikos šalių, patvirtintų valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu: Italija, Prancūzija, Vokietija, Ispanija, Kinija, Honkongas, Iranas, Korėja, Singapūras, Japonija, privaloma 14 d. izoliacija.

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimus dėl rekomendacijos nevykti į užsienio šalis ir draudimo nevykti į ypatingos rizikos šalis ir kitus su kelionėmis susijusius sprendimus galite rasti https://sam.lrv.lt/lt/news/koronavirusas/operaciju-vadovo-sprendimai

Informuojame, kad, nesilaikant Lietuvos Respublikos civilinės saugos įstatymo bei Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo reikalavimų, gali būti taikoma atsakomybė teisės aktų nustatyta tvarka.


Prašome prieniečių vykdyti griežtas saviizoliacijos sąlygas grįžus iš karštųjų taškų užsienyje. Daugiau informacijos  http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/nedarbingumo-pazymejimai-izoliavimuisi-namuose-ir-toliau-bus-isduodami

Rūpinkimės savo ir savo artimųjų sveikata!

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close