Renginys ,,Margaspalvė vaikystė“

      Birželio 6 d. Prienų r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės dalyvavo vaikų renginyje ,,Margaspalvė vaikystė“, kuris buvo organizuojamas Prienų rajono Šilavoto laisvalaikio salėje. Buvo vykdoma įvairi praktinė veikla sveikatos temomis. Vaikai dalyvavo estafetėse, sprendė teorines užduotis, naudojantis žmogaus skeleto dėlione, susipažino su žmogaus kūną sudarančiais kaulais. Renginio pabaigoje, visi vaikai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close