Profilaktiškai išsitirti dėl COVID-19 ligos galės daugiau visuomenės grupių narių

Kovo 2 d. vykusiame Prienų r. savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro posėdyje, be kitų pandemijos aktualijų, buvo aptarti profilaktinių tyrimų dėl COVID-19 ligos klausimai.
   ESOC posėdžio metu buvo priimtas bendras nutarimas, kurio pagrindu parengtas Prienų r. savivaldybės administracijos direktorės J. Zailskienės įsakymas.
   Savivaldybė sudarė galimybes nemokamai VšĮ Prienų ligoninės mobiliajame punkte atlikti vienkartinius tyrimus dėl COVID-19 ligos dirbantiems paslaugų ir (ar) prekybos vietose, kurių veikla dėl karantino buvo draudžiama, turintiems tiesioginį (nuolatinį ar laikiną) kontaktą su kitais asmenimis, Prienų r. savivaldybės viešųjų ir biudžetinių įstaigų darbuotojams, kitiems asmenims, teikiantiems paslaugas ir turintiems tiesioginį (nuolatinį ar laikiną) kontaktą su kitais asmenimis.
   Registracija į mobilųjį punktą profilaktiniams tyrimams vykdoma telefonu 8 670 85177 arba elektroniniu būdu el. paštu ievute92@gmail.com.
   Informuojame, kad atsakymus apie koronaviruso ligos tyrimų rezultatus asmenys gaus ne trumpąja žinute į mobiliuosius telefonus, bet galės matyti prisijungę prie elektroninės sistemos esveikata.lt.
   Su Prienų r. savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu galima susipažinti ČIA.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close