Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro konkurso ,,Mes minime Europos judumo savaitę“ nuostatai

BENDROSIOS NUOSTATOS

  1. Konkursas, skirtas Europos judumo savaitei paminėti. 2019 metų tema „Vaikščiokime ir važinėkime dviračiu saugiai“. Dėmesys atkreipiamas į ėjimą pėsčiomis kaip susisiekimo rūšį, kuri dažnai yra nepakankamai įvertinama. Konkurso ,,Mes minime Europos judumo savaitę“ (toliau –  Konkurso) nuostatai reglamentuoja konkurso tikslus, organizavimą, sąlygas, vertinimą, nugalėtojų apdovanojimą.
  2. Konkursą organizuoja Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (toliau – Biuras). Tikslas – skatinti Prienų miesto ir rajono gyventojų fizinį aktyvumą, atkreipiant  dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai taip skatinant  įmonių / įstaigų darbuotojus išbandyti alternatyvas, galinčias pakeisti automobilį.

KONKURSO ORGANIZAVIMAS IR SĄLYGOS

3. Konkursas vyks nuo 2019 m. rugsėjo 16 d. iki 2019 m. rugsėjo 22 d.

4.  Konkurso dalyviai –  Prienų miesto ir rajono įmonės / įstaigos.

5.  Konkurso dalyviai rugsėjo 16 – 22 dienomis aktyviai ir kūrybiškai minėdami Europos judumo savaitę, fotografuoja akimirkas, kuriose atsispindi fizinis aktyvumas.

6.  Užfiksuotas fotografijas privaloma trumpai aprašyti (apimtis iki 0,5 puslapio) ir atsiųsti Prienų r. sav. visuomenės sveikatos biurui el. paštu:  prienai.vs.biuras@gmail.com. iki š. m. rugsėjo 25 d. 16.00 val.

7.  Norint dalyvauti konkurse būtina atsiųsti 2 fotografijas.

8.  Siunčiamos  fotografijos privalo būti jpeg formatu. Autorius, pateikdamas fotografijas konkursui, patvirtina, kad yra šių fotografijų autorius ir užtikrina, kad objektai fotografijose užfiksuoti teisėtai.

9. Kartu su fotografijomis elektroniniame laiške turi būti pateikiama bent vieno asmens (vardas ir pavardė, kontaktiniai duomenys – telefonas, el. paštas).

10. Konkursui atsiųstos fotografijos bus talpinamos Prienų r. sav. visuomenės sveikatos biuro internetinėje svetainėje, Prienų ir Birštono krašto laikraštyje ,,Gyvenimas“.

DARBŲ VERTINIMAS

11. Darbus vertins Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro sudaryta komisija, kuri išrinks 1 laimėjusią įmonę / įstaigą.

12. Pagrindiniai  vertinimo kriterijai:

12.1. judėjimo be automobilio pateikimas ir įrodymas;

12.2. akivaizdžiai matomas fizinis aktyvumas;

12.3. kūrybiškumas;

12.4. originalumas.

NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMAS

13. Nugalėjusi įmonė / įstaiga bus skelbiama interneto svetainėje www.vsbprienai.lt, socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje,  Prienų ir Birštono krašto laikraštyje ,,Gyvenimas“ (spalio mėn.). Laimėjusi įmonė / įstaiga bus informuota asmeniškai bei apdovanota  Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais. 

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

14. Konkurse nevertinami darbai, neatitinkantys konkurso nuostatų ar pastebėjus, kad pateikti konkursui darbai yra plagijuoti.

15. Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pasilieka teisę disponuoti pateikta medžiaga. Autorių sutikimas su šiomis sąlygomis – tai fotografijų pateikimas Konkursui.

16. Dėl papildomos informacijos galite kreiptis tel. (8 319) 54427.

PAPILDOMA INFORMACIJA

17. Biuras turi teisę keisti ir papildyti konkurso nuostatus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close