Prienų r. sav. visuomenės sveikatos biurui reikalingas buhalteris

Prienų r. sav. visuomenės sveikatos biuras skelbia konkursą buhalterio pareigoms užimti (1 etato, 40 val. per savaitę). Darbo sutartis – terminuota (vaiko priežiūros atostogų laikotarpiu).

 

Specialieji reikalavimai: atitikimas B pareigybės lygiui. Turėti, ne žemesnį kaip aukštesnįjį išsilavinimą ar specialųjį vidurinį išsilavinimą, įgytą iki 1995 metų, aukštąjį universitetinį  buhalterinės apskaitos, finansų ar ekonomikos srityje. Išmanyti Lietuvos Respublikos buhalterinės apskaitos įstatymus ir poįstatyminius aktus, darbo santykius reglamentuojančius įstatymus ir poįstatyminius aktus, turto, nuosavybės, ūkio procesų ir veiklos rezultatų bendruosius apskaitos principus, Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų, biudžeto sandaros, mokesčių administravimo įstatymus ir poįstatyminius aktus, viešojo sektoriaus atskaitomybės įstatymą, viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės sandarą (VSAFAS) ir kt. teisės aktus. Mokėti dirbti kompiuterių programomis MS Word, MS Excel, naudotis interneto naršykle, darbas buhalterinės apskaitos programa. Mokėti dirbti buhalterinės apskaitos programa „LABBIS“ pagal Viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus (VSAFAS) ir Viešojo sektoriaus apskaitos ir ataskaitų konsolidavimo sistema (VSAKIS). Patikimumas, kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas, teigiamas požiūris į darbą, gebėjimas dirbti komandoje. Savo pareigas vykdyti savarankiškai pagal suteiktus įgaliojimus ir visiškai atsakyti už savo veiksmų padarinius. Privalumas – ne mažesnė kaip 1 metų darbo patirtis biudžetinėje įstaigoje.

 

Pagrindinės funkcijos: organizuoja ir tvarko įstaigos buhalterinę apskaitą; teikia reikiamą buhalterinės apskaitos informaciją Savivaldybės ir kitoms valstybinėms institucijoms, auditoriams, mokesčių administratoriams. Analizuoja periodines ataskaitas (išlaidų sąmatų vykdymo, kreditorinio – debitorinio įsiskolinimo, turto ir kitas); sudaro biudžeto vykdymo periodines suvestines, ataskaitas, rengia aiškinamuosius raštus ir teikia savivaldybės atsakingiems skyriams; vykdo finansines operacijas, susijusias su finansavimu iš biudžeto, neviršijant patvirtintų asignavimų; tvarko banko dokumentus, tinkamai juos įformina, registruoja; dirba su įdiegtomis bankų programomis. Vykdo išankstinę ir einamąją finansų kontrolę pagal nustatytą kompetenciją bei atlieka kitus darbus, nurodytus buhalterio pareiginiuose nuostatuose.

 

Pretendentų atrankos būdas – testas žodžiu (pokalbis).

 

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

  1. Prašymą leisti dalyvauti konkurse.
  2. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją.
  3. Išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir šio dokumento kopiją, kitus dokumentus, patvirtinančius pretendento atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams.
  4. Gyvenimo aprašymą.
  5. Gali pateikti ankstesnių darbdavių rekomendacijas, motyvacinį laišką.

Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo (įskaitant ir konkurso paskelbimo dieną): nuo 2018-01-24 iki 2018-02-06 17.00 val..

Atrinkti pretendentai bus pakviesti pokalbiui el. paštu ir telefonu. Darbo pokalbis planuojamas 2018 m. vasario 7 d. 10.00 val. direktoriaus kabinete.

Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai į Prienų r. sav. visuomenės sveikatos biurą arba siunčia registruotu laišku adresu: Revuonos g. 4, LT- 59118 Prienai, arba elektroniniu paštu: prienai.vs.biuras@gmail.com.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Išsamesnė informacija teikiama telefonu 8 678 79 994 arba el. paštu: prienai.vs.biuras@gmail.com

 

Direktorė Ilona Lenčiauskienė

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close