Praktinis užsiėmimas ,,Sveika mityba“ ir kūno kompozicijos analizės atlikimas

Vasario 25 d. Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje lankėsi Prienų r. sav. visuomenės sveikatos biuro specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą. Specialistė bendradarbiaudama su trenere Daiva Macijauskiene atliko kūno kompozicijos analizę moterims, kurios lanko treniruotes ,,Sportuok su Daiva“, taip pat džiaugiamės ir kitais Veiverių seniūnijos gyventojais, kurie neabejingi savo sveikatai ir atvyko pasikonsultuoti bei atlikti kūno analizę.
Analizatorius parodo: kūno masės indeksą (KMI), kūno riebalų kiekį procentais, bendrą kūno skysčių kiekį, bazinę medžiagų apykaitą, asmens metabolinį amžių, visceralinių riebalų lygį, mineralinę kaulų masę, kūno sandaros tipą.
Kūno kompozicijos analizė ypač rekomenduojama pokyčių gyvenime ieškantiems žmonėms: sportuojantiems, mažinantiems kūno svorį, gaunami rezultatai gali motyvuoti arba, priešingai, perspėti dėl papildomų pastangų poreikio. Kadangi pavasaris jau čia pat ir norisi padailinti kūno linijas, nusprendėme moterims suteikti papildomos motyvacijos siekiant rezultatų, tad atlikome kūno analizę. Visus duomenis užregistravome ir po mėnesio vėl susitiksime. Tikimės, kad rodikliai bus tik geresni.
Dėkojame Daivai Macijauskienei už bendradarbiavimą ir šiltą priėmimą.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close