Patvirtintas 7 COVID-19 susirgimo atvejis Prienų rajone

Pagal Nacionalinio visuomenės sveikatos centro informaciją, Prienų rajono savivaldybėje patvirtintas septintas COVID-19 susirgimo atvejis, siejamas su tuo pačiu židiniu – asmenų dalyvavimu ekskursijoje. Susirgimas nustatytas Prienų miesto gyventojui. Atvejo epidemiologinė diagnostika tęsiama.
   Primename, kad gyventojai, pajutę peršalimo simptomus – karščiavimą, kosulį, gerklės skausmą ar pasunkėjusį kvėpavimą, grįžę iš užsienio – gali skambinti nemokamu Koronaviruso karštosios linijos numeriu linija 1808 be šeimos gydytojo nukreipimo. Gyventojai, kurie simptomų nejaučia, bet norėtų pasitikrinti, ar neserga besimptome forma, kol kas to padaryti negali.
   Raginame visus būti atsakingus, laikytis oficialių rekomendacijų, t. y. dėvėti veido kaukes, plauti rankas, laikytis socialinio atstumo, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo.
   Elkimės saugiai ir saugokime aplinkinius.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close