PAMOKA PRAKTINIS UŽSIĖMIMAS „SVEIKOS MITYBOS PIRAMIDĖ“

Kovo 17 d. lopšelyje darželyje „Gintarėlis“ „Meškučių“ grupėjė vyko pamokėlė apie sveiką mitybą, kalbėjome kuo svarbi sveika mityba ir iš ko ji susideda, kad reikia valgyti saikingai ir pilnavertį įvairių spalvų ir sudėties maistą. Pagal sveikos mitybos piramidę mokėmės kuriuos maisto produktus reikia valgyti dažnai kuriuos retai, kad turi būti  įvairus maistas ir  nepamiršti gerti vandenį.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close