PAMOKA – PRAKTINIS UŽSIĖMIMAS „SVEIKA MITYBA“

,,Saulutės” l/d “Ežiukų“ grupėje vyko pamokėlė – praktinis užsiėmimas „Sveika mityba“. Vaikystė – labai svarbus laikotarpis, kurio metu formuojami  gyvensenos įpročiai. Todėl būtent šiuo laikotarpiu labai svarbu teikti vaikams teisingą informaciją apie mitybą ir jos svarbą organizmui, formuoti sveikos mitybos įpročius, kad gautos žinios išliktų visą gyvenimą ir padėtų tinkamai bei sveikai maitintis ir išlikti sveikiems. Vaikai mokėsi mitybos piramidės dalių, diskutavome kokius produktus valgyti dažnai arba  kurių reikia valgyti retai. Kiek stiklinių vandens per dieną reiktų išgerti. Žaidėme mitybos šviesoforą, spalvinome vaisius, daržoves kalbėjome, kad jie mūsų organizmui yra naudingi įvairiais vitaminais.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close