PAMOKA PRAKTINIS UŽSIĖMIMAS „RANKŲ ŠVARA“

Kovo 18 d. lopšelyje – darželyje „Gintarėlis“  „Pasakorių“ grupėje vyko užsiėmimas apie rankų švarą. Klabėjome su vaikais kad  mus ir aplinką supa mikroorganizmai. Jie yra ore, vandenyje, dirvožemyje, ant mūsų, ant daiktų ir net maiste. Mikroorganizmai kurie sukelia ligas tai bakterijos ir virusai. Paprasčiausias ir efektyviausias būdas užkirsti jiems kelią tai – RANKŲ HIGIENA. Mokėmės kuriose vietose virusai dažniausiai slepiasi  ant rankų ir kaip taisyklingai plauti rankas. Vaikai padarę darbelius, ėjo plautis rankų, tikrinome  su  UV  lempa ar visi gerai nusiplovė, kai kurie turėjo dar kartelį nusiplauti.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close