Pamoka – praktinis užsiėmimas Fizinis aktyvumas ir protinis darbas

Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje, visuomenės sveikatos specialistė vaikams pravedė judriuosius žaidimus. Jų metu vaikai ne tik buvo fiziškai aktyvūs, tačiau turėjo palavinti ir savo kognityvines (mąstymo) funkcijas. Moksliškai įrodyta, kad atliekant fizinį ir protinį darbą kartu, yra lavinamos ne tik motorinės, bet ir kognityvinės funkcijos. Tokie dvigubos užduoties žaidimai labai tinka vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms. Vaikai atlikdami judriuosius žaidimus turėjo pademonstruoti greitį, vikrumą taip pat buvo susitelkiamas dėmesys, kokias užduotis ir kaip  jiems reikės atlikti.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close