PAMOKA PRAKTINIS UŽSIĖMIMAS „DANTUKŲ MIESTELIS“

Prienų l/d „Pasaka“ „Žvirbliukų“ grupėje vyko pamokėlė apie burnos higieną. Visuomenės sveikatos specialistė pasakojo vaikams kaip prižiūrėti dantukus, mokinomės įvardinti sveikiems dantukams palankius maisto produktus, mokėmės vaisių daržovių pavadinimus. Dinozauro (muliažo) pagalba kiekvienas vaikas mokėsi dantų valymo judesių. Labai svarbu jau nuo mažens puoselėti įgūdžius taisyklingos burnos higienos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close