Pamoka – praktinis užsiėmimas ,,Arabata, kodėl gerti sveika? Vaistingųjų žolelių nauda“

Vieną kartą prie arbatos
Susirinko penkios tetos:
Viena atnešė raguolį,
Kita iškepė meduolį,
O trečioji, ta storulė,
Tempė ryšulį cibulių…
Ketvirtoji – raikė sūrį
Ir sukvietus vaikų būrį
Padalino po riekutę,
Tam, kas ištiesė rankutę…
Gi penktoji – tinginėlė,
Jai iš ryto strėnas gėlė,
Atkrypavo be ragaišo
Kai jau nebeliko vaišių…

Štai kaip buvo kai arbatos
Susirinko gerti tetos…

 

Kovo 1 dieną „Pasakos“ darželyje  vyko užsiėmimas „Arbata kodėl gerti sveika?“ . Arbata ne tik skanus ir sveikas gėrimas bet ir padeda bendrauti. Su vaikais kalbėjome kas yra arbata kaip ji ruošiama, kokios  arbatų rūšis, jos  nauda mūsų organizmui, taip pat tyrinėjome ir žiūrėjome kaip atrodo vaistažolės kokia nauda mums jos duoda, kurios stiprina, kurios gydo. Skanavome medaus įvairių vaistažolių ir  vaisinės erškėtrožių arbatos, praturtintos vitaminu c, kuris svarbus imuniteto stiprinimui.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close