PAMOKA – PRAKTINIS „ŠVARIOS RANKELĖS“

„Pasakos“ lopšelyje –   darželyje „Viščiukų“ ir „Ančiukų“ grupėse vyko pamokėlė apie švarias rankeles. Klausėmės dainelės „Plaukimės rankas“ mokinomės taisyklingų rankų plovimo judesių, vaikai klausėsi pasakos kaip  beždžionėlės mokėsi plauti rankeles. Vaikai piešė mikrobus, spalvino rankeles, o po to ėjome viską atlikti praktiškai plovėmės rankas su spalvotomis putomis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close