PAMOKA – PRAKTINIS „DANTUKŲ MIESTELIS“

,,Pasakos“ lopšelyje – darželyje  „Bitučių „ grupėje vyko pamokėlė apie burnos higieną. Viena iš aktualiausių vaikų sveikatos problemų yra dantų ėduonis. Daugelis sveikatos problemų yra neatsiejamos nuo nepakankamos ir nevisavertės mitybos. Tai aktualu ir burnos ertmės ligoms. Šiomis dienomis ypač mėgstamas greitas maistas, kuris neaprūpina organizmo reikalingomis maistingomis medžiagomis, o tai sukelia burnos bei sistemines ligas, ypač augančio organizmo. Kuo anksčiau vaikai išmoks sveikai maitintis, tuo sveikiau jie gyvens ateityje. Todėl ypač svarbu (su)formuoti sveikos mitybos įpročius. Jei pieniniai dantys ėduonies pažeidžiami ankstyvoje vaikystėje, tai yra ir nuolatinių dantų ėduonies pažeidimo riziką. Racionalios mitybos piramidės pagrindą sudaro 8 stiklinės vandens. Tai rodo, kad pagrindinis tiek vaiko, tiek suaugusio žmogaus gėrimas turi būti paprastas vanduo, kuris yra gyvybiškai būtinas mitybos komponentas, nes organizme atlieka labai svarbias fiziologines funkcijas ir sudaro iki 70 proc. vaiko kūno svorio.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close