PAMOKA – PRAKTINIS „BŪK SAUGUS GATVĖJE“

 “Pasakos” l/d „Ežiukų“ grupėje vyko pamokėlė „Būk saugus gatvėje“. Vaikai turėtų žinoti ir suprasti, kas yra kelių eismo taisyklės ir kodėl reikia jų laikytis, kokie pavojai tyko kelyje (gatvėje), kodėl kelią pereiti reikia kartu su suaugusiaisiais, kokių profesijų žmonės padeda ištikus nelaimei, kur kreiptis pagalbos ištikus nelaimei kelyje, koks yra pagalbos telefono numeris; suvokti kai kurių kelio ženklų reikšmes, suprasti Kelių eismo taisyklių sąvokas: šaligatvis, pėsčiųjų perėja, važiuojamoji kelio dalis, dvipusis eismas, sankryža, transporto priemonės. Vaikai turėtų pažinti šviesoforo signalų reikšmes; žinoti, kaip apsisaugoti nuo eismo įvykių tamsiuoju paros metu ir kodėl reikalingas atšvaitas; kaip saugiai elgtis automobilyje, viešajame transporte; kaip išvengti pavojų kelyje; kaip ir kur kreiptis pagalbos.
Klabėjome, kad negalima gatvėje išdykauti, žaisti, eiti per kelią ne leistinoje vietoje, bėgti įvažiuojamąją kelio dalį, neatsargiai važinėtis dviratuku, paspirtuku ne žaidimo aikštelėse; mokėmės  pastebėti netinkamą kitų žmonių elgesį kelyje. O  išgirstas taisykles smagiau, įdomiau kartotis žaidžiant, piešiant. Vaikai spalvino kelio ženklus, šviesoforą, atliko užduotis, už gražius darbelius gavo po Prienų rajono savivaldybės sveikatos biuro dovanėles – atšvaitus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close