Nuotoliniai sveikos gyvensenos užsiėmimai Prienų rajono savivaldybės mokiniams

Sveika gyvensena yra svarbi nuo pat vaikystės, vaikams svarbu suprasti, sužinoti ir išmokti kaip saugoti ir prižiūrėti savo kūną, kad augtu sveikas. Sveika gyvensena apima daug skirtingų komponentų, tokių kaip fizinis aktyvumas, mityba, žalingų įpročių neturėjimas, poilsio režimas ir psichologinė būsena. Geriausias būdas išmokti sveikai gyventi yra mokytis to praktiškai. Pati Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) sveikatą apibrėžia, kaip visiškos fizinės, protinės ir socialinės gerovės būsena.

Siekianti didinti ir gerinti Prienų rajono savivaldybės vaikų sveikos gyvensenos įgūdžius, Prienų rajono visuomenės sveikatos biuras organizavo nuotolinius sveikos gyvensenos užsiėmimus. Užsiėmimai vyko visuose mokyklose, nuo kovo 23 dienos. Kiekviena mokykla iš pateikto užsiėmimų sąrašo pasirinko juos labiausiai dominančias temas, kurios buvo išskirstytos ir amžiaus grupėmis. Užsiėmimus buvo galima rinktis iš tokių temų:

  • Užsiėmimai pradinukams ,,Kas suvalgys lėčiau?“
  • Užsiėmimai progimnazistams ,,Cukraus petardos“
  • Užsiėmimai progimnazistams ,,Kaip nesveiką maistą pagaminti sveikai?“
  • Užsiėmimai progimnazistams ,,Ar pažįsti Humunkulą“
  • Užsiėmimai gimnazistams ,,Time to play FIT“

Užsiėmimų metu, vaikai gaminosi maistą, mokėsi taisyklingai valgyti, sportavo. Vaikai aktyviai dalyvavo užsiėmimuose, rodė susidomėjimą, diskutavo. Užsiėmimus vedė sveikatos ugdymo specialistas, lektorius Artiomas Šabajevas, biomedicinos mokslų daktarė, virėja Gintarė Šabajevienė ir kineziterapeutė Greta Baronaitė. Šie lektoriai turi ilgalaikę profesionalią patirtį ugdant vaikų, jaunimo ir jų tėvų sveikos gyvensenos įgūdžius.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close